Įsigykite „Aciclovir kremas“ internetu
Jei pacientas kenčia nuo įkyrių pūslių arba varginančio herpeso, Aciclovir kremo naudojimas gali padėti. Jame esanti veiklioji medžiaga veikia jau po pirmojo naudojimo ir užkerta kelią tolesniam bakterinio sukėlėjo plitimui.
Kas slepiasi už “Aciclovir” kremo?
Aciclovir kremo sudėtyje yra to paties pavadinimo veikliosios medžiagos – Aciclovir. Ši veiklioji medžiaga yra atsakinga už virusų ir bakterijų naikinimą. Dėl šios priežasties vis daugiau gydytojų naudoja Aciclovir kremą herpeso infekcijai gydyti. Herpesas gali būti burnos srityje, taip pat lytinių organų srityje. Daugeliu atvejų tai yra paprastosios pūslelinės viruso tipas. Naudojant Aciclovir kremą, sustabdomas herpeso viruso plitimas ir pagreitinamas gijimo procesas.
Kam vartojamas Aciclovir kremas?
Daugelis gydytojų skiria Aciclovir kremą šalčio opoms gydyti. Daugeliu atvejų opaligė atsiranda dėl bakterinės virusinės infekcijos. Tai vis dažniau būna paprastosios pūslelinės (herpes simplex) virusas. Yra daug įvairių simptomų, kurie gali pranešti apie herpeso infekciją. Apibendrinome jums svarbiausius ir dažniausiai pasitaikančius simptomus:
- Deginimo ir dilgčiojimo pojūtis pažeistoje vietoje. Tai gali būti pastebima dėl nuolatinio niežulio. Lūpų sritis patinsta ir susidaro skausmingos skysčio pripildytos pūslelės ir opos.
- Pacientui pradėjus gydymą, šalčio opa turėtų būti visiškai išgydyta per ateinančias 10 dienų.
Naudojant Aciclovir kremą slopinamas viruso augimas, ir pagreitinamas tolesnis gijimo procesas. Gydymo Aciclovir kremu laikotarpiu tokie simptomai, kaip nuolatinis niežulys, susilpnėja, o vėliau visiškai išnyksta. Jei po pirmųjų dešimties gydymo dienų nepastebima jokio aiškaus pagerėjimo, reikia apie tai pasikalbėti su gydytoju.
Kaip vartojamas Aciclovir kremas?
Vaistas yra patrauklus ne tik todėl, kad jį lengva naudoti, bet ir todėl, kad jis greitai veikia. Aciclovir kremu tepama herpeso pažeista oda. Labai svarbu kruopščiai dezinfekuoti rankas tiek prieš taikymą, tiek po jo. Herpeso virusas yra labai užkrečiamas ir gali būti perduodamas labai greitai. Po to Aciclovir kremas labai plonu sluoksniu tepamas ant pažeistos vietos. Kremo niekada neturi patekti į paciento burną ar akis.
Aciclovir kremo dozavimas
Patartina iš anksto su gydytoju aptarti tiek dozę, tiek individualų gydymo laikotarpį. Jei gydytojas neskiria atskiro gydymo laikotarpio ir dozės, pacientas gali laikytis bendrų gydymo nurodymų. Aciclovir tepalo bendrieji gydymo nurodymai yra tokie:
- Tiek suaugusieji, tiek vaikai gali tepti tepalą atsiradus pirmiesiems herpeso ligos simptomams, tokiems kaip niežulys, paraudusios vietos ir nedidelis patinimas.
- Tepimą reikia kartoti kas 24 valandas. Keturių dienų trukmės gydymo laikotarpio nutraukti negalima jokiomis aplinkybėmis.
- Jei po dešimties dienų gydymo laikotarpio nematyti aiškaus pagerėjimo, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į gydytoją.
Jis gali individualiai pakoreguoti ir dozę, ir aplikacijų skaičių.
Aciclovir kremas – ar vartojant gali pasireikšti šalutinis poveikis?
Kaip ir vartojant bet kurį kitą vaistą, gali pasireikšti nesunkus šalutinis poveikis. Apibendrinome Jums dažniausiai pasitaikančius šalutinius poveikius:
- Deginimo ar niežėjimo pojūtis infekuotoje vietoje.
- Žvynuota ir sausa oda tose vietose, kur tepamas vaistas.
Daugiau šalutinių poveikių galite rasti informaciniame lapelyje. Jei galimas šalutinis poveikis pasunkėja, reikia kreiptis į gydytoją.
Pakuotės Lapelis Aciclovir Kremas
Kada negalima naudoti Aciclovir kremo?
Jei pacientas yra alergiškas sudėtyje esančioms veikliosioms medžiagoms, vaisto vartojimas nerekomenduojamas. Jei paciento imuninė sistema nusilpusi, rekomenduojama iš anksto aptarti vartojimą su gydytoju. Gydytojas informuos Jus apie galimą netiesioginę žalą ar šalutinį poveikį ir tiksliai paaiškins, kiek laiko vaistą reikia vartoti.
Ar galima įsigyti Aciclovir kremo be recepto?
Atsakymas į šį klausimą yra aiškus. Aciclovir kremą galima įsigyti tik su receptu. Kadangi tai yra labai veiksminga veiklioji medžiaga, labai svarbu jos vartojimą iš anksto aptarti su gydytoju. Tuomet gydytojas informuos pacientą apie individualią dozę bei gydymo laikotarpį. Tiek dozė, tiek gydymo laikotarpis yra susiję su konkrečiu infekcijos intensyvumo laipsniu.